Kompletní ošetření pleti

 

Jedině zdravá pokožka se dokáže bránit nežádoucím vlivům, kterým je denně vystavena. Pravidelnou kosmetickou péčí dosáhnete zdravé, odpočaté a upravené pleti. Vaše pleť Vás reprezentuje, dopřejte ji tu nejlepší péči.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a použité přípravky a postupy volíme po diagnostice pleti. Samotné čištění provádíme pomocí ultrazvukových vln, expresorem nebo manuálně. Používáme výhradně 98% organic přípravky italské společnosti Alissa Beauté.

 

 

Zpevňující liftingová péče Velvet

 

Povolení a pokles kůže s tvorbou vrásek na obličeji je přirozeným projevem stárnutí. Doba, kdy tyto projevy začínají být zjevné, je individuální a pohybuje se mezi třiceti a padesáti lety. Závisí mezi jinými na typu kůže, dědičných faktorech, profesi, vlivu slunečního záření apod. Projevy stárnutí lze zmírnit vypnutím kůže v obličeji, tzv. liftingem. A neinvazivní 100% účinná metoda je vakuová dermabraze.

Vakuová dermabraze je nejžádanějším ošetřením estetické dermatologie ve světě. Vychází z principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí. Ta „obrušuje" vrchní vrstvu kůže (epidermis), čistí ji a oživuje. Pleť se prokrví, kolagenní a elastická vlákna se stimulují. Výsledkem je na první pohled hladší, vypnutá, svěží pleť. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetřované oblasti. To vede zejména v obličeji k potlačení ranních otoků - hlavně u očních víček, stimulaci krevního oběhu a detoxikaci pokožky.

Průběh ošetření Pleť nejprve odlíčíme. Následuje ošetření Vakuovou dermabrazí, použité koncovky a sílu tahu volíme dle stavu a typu pleti. Po obroušení epidermis je nezbytné vyrovnat pH pleti speciálním sérem. Aplikujeme zpevňující masku obsahující látku Gatuline In Tense, která reorganizuje strukturu pleti zevnitř, pleť je tak napnutá a viditelně hladká. Poté zapracujeme Kyselinu hylauronovou/Kolagen pomocí sonoforézy (ultrazvukových vln), dosáhneme tak aplikace do hloubky. Péči završíme liftingovým balzámem s SPF UVA (ochranou pleti před SPF a UVA zářením).

Proč zvolit ošetření Vakuovou dermabrazí?

100% viditelný výsledek ihned

Pleť je svěží, vypnutá a hladká

Ošetření je neinvazivní a bezbolestné

Vhodné pro všechny typy pleti i pro citlivou

Pleť je jednotnější

 

 

Chemický peeling

 

Je ošetření vhodné zejména pro nedokonalou pleť trpící na akné, vrásky, pigmentové skvrny či drobné jizvy. Aplikací peelingového séra (obsahující ovocné kyseliny) šetrně odstraníme povrch pleti a docílíme tak přirozeného reparačního procesu (obnovy buněk). Zredukuje se tak tvorba mazu, stáhnou se póry a pleť je kompaktnější. Výsledek je viditelný ihned.

Při intenzivnější kůře, kde je třeba se zaměřit na rozsáhlejší léčbu (např. silné akné nebo pigmentové skvrny), doporučujeme absolvovat 6-10 ošetření. Frekvence návštěv se odvíjí od stavu a typu pleti každé klientky. Taková ošetření se provádí v intenzitě 1x týdně po dobu 6 ti týdnů.

 

 

ONLY FOR MEN! Relaxační a čistící péče pro muže

 

Věděli jste, že mužská pleť se více mastí než-li ta ženská nebo, že pravidelným holením dochází k zásadnímu podráždění pokožky? I muži stárnou a i když vrásky přidávají na charisma někdy není na škodu pleť omladit. Neváhejte a objednejte se na toto unikátní ošetření zaměřené pouze pro muže, přijďte si odpočinout! 

Na co se můžete těšit? 

Rychlé a bezbolestné čistění pleti pomocí vysokofrekvenčních vibrací

Zábal 100% bahnem z mrtvého moře – dovezeno přímo z Izraele

Relaxační obličejovou masáž

 

 

Protivrásková masáž obličeje, krku a dekoltu

 

Představujeme vám relaxační masáž zaměřenou na redukci vrásek. Za použití správné techniky, tahu a síly docílíme mladistvého vzhledu, vyhlazení jemných vrásek a celkového zpevnění pleti. Vaše pleť bude prokrvená a zbavená veškerého stresu. Díky speciálním olejům (s bílým lotosem nebo indiánskou růží) bude vaše pleť navíc dokonale hladká a vyživená. Dopřejte si tento úžasný rituál i Vy!

 

 

Jemná masáž očního okolí

 

Oddaluje proces stárnutí v okolí očí. Vyhlazuje a vypíná váčky nebo kruhy pod očima a celkově hydratuje místa, na kterých se stres a únava projevuje nejvíce. Navíc zlepšuje průchodnost dutin, snižuje nitrooční tlak a působí proti únavě očí. Již po první masáži uvidíte i ucítíte výsledek. K masáži používáme vyživující olej vyrobený v Itálii. Obsahuje řadu aktivních látek jako např. avokádový a mandlový olej, vitamin B nebo olej z rýžových otrub. Po aplikaci tohoto přípravku bude vaše pleť vyživená, okysličená a dokonale hladká.

 

 

Omlazující/opravná kůra - AHA kyselina Whitening

 

6 po sobě jdoucích ošetření, které provádíme po dobu 6 ti týdnů. Za pomoci AHA kyseliny zbavíme pleť tenké vrstvy kůže, na které jsou viditelné nedostatky (vrásy, pigmentové skvrny, silné akné apod.). Při opakované aplikaci této kyseliny stále obnovujeme pleť a tím pádem se dostáváme k nové kůži a bezproblémové pleti. K úkonu používáme speciální řadu AHA kyseliny Whitening od italské společnosti Alissa Beauté. POZOR! Kvůli UV záření provádíme ošetření zpravidla od září do dubna. Pokožku obnovuje a je tak "obnažená" a citlivá ke slunci.

 

STOP striím!

 

Jedná se o ošetření, které redukuje strie především v oblasti břicha, boků a hýždí. Léčba je prováděná pomocí podtlakového vakua a oxidu hlinitého. Speciální sací koncovkou zjemníme reliéf kůže, oživíme pokožku a zredukujeme jizvy. Celý tento proces je 100% neinvazivní s nulovými riziky, a proto vhodný pro všechny typy kůže. Korekce je zakončena masáží speciálním zpevňujícím přípravkem. Doporučujeme absolvovat 6-10 ošetření. Četnost návštěv přitom závisí na stavu ošetřované části.

Výhody ošetření

viditelný výsledek již po prvním ošetření
bezbolestná a rychlá metoda
vhodné i pro citlivou pokožku

 

 

Tělový peeling čistící s minerální mořskou solí

 

Peeling rovná se obnova pokožky. Peelingem odstraníte odumřelé buňky kůže což vede k regeneraci pokožky a tím pádem i k jejímu omlazení. Po proceduře bude Vaše pokožka doslova zářit. Kůže je hladká, vyživená a nádherně provoněná. Aromatický peeling zároveň povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh. Je také vhodný při prevenci celulitidy.

Ve studiu používáme klinicky testovaný tělový peeling dovážený přímo z Izraele. Jedná se o směs aromatických olejů v kombinaci s mikroskopickými granulemi solí z Mrtvého moře. Po ošetření následuje aplikace tělového másla nebo balzámu dle přání klientky (zpevňující balzám, vyživující olej nebo tělové máslo).

Doporučujeme proceduru opakovat min. po 14ti dnech. (Před ošetřením hodně pijte, neaplikujte na tělo žádná tělová mléka a podobné mastné přípravky. Jednorázové spodní prádlo pro Vás bude připraveno ve studiu) 

Něco navíc:

K tělovému peelingu si navíc můžete přiobjednat masku

CLARINS liftingová nebo hydratační za cenu 150 Kč
ALISSA BEAUTÉ rozjasňující za cenu 95 Kč
H&B minerální maska ze 100% bahna z Mrtvého moře za cenu 130 Kč

pozn. V ceně masky je již zahrnuto odlíčení a odmaštění pleti

 

 

Barvení řas, obočí a jeho úprava

 

Oči zarámované krásnými černými řasami a výrazné obočí, které přirozeně ladí s vašimi vlasy? Pomocí správného colouringu to není problém. Barvíme profesionální rakouskou kosmetikou Refectocil a vždy volíme tu barvu, která padne přímo vám. Barevný efekt navíc vydrží 4-6 týdnů!

Pozor! I přesto, že používáme šetrné barvy a pouze 3% oxidant, v těchto případech barvení neprovádíme:

zánět spojivek nebo jiné oční onemocnění
při jakýchkoliv poranění okolo očí
při alergii na složky obsažené v barvách